Ultima zi in America de Sud, la inceputul unui drum spre casa de 30 de ore.
Showing posts with label South America. Show all posts
Showing posts with label South America. Show all posts
Monday, December 31, 2012
October 10, 2012
Nu prea am fost satisfacuti de
landscape-ul din Brazilia. Desi nu era programat, am facut si o vizita
in Argentina. Desi aflat la doar cativa zeci de kilometri de Brazilia,
peisajul din Argentina este total diferit. Am spus cu satisfactie: "in
sfarsit suntem in America de Sud!"
In cele din urma motto-ul excursiei a fost "Cea mai buna parte din Brazilia a fost in Argentina":))
In cele din urma motto-ul excursiei a fost "Cea mai buna parte din Brazilia a fost in Argentina":))
Subscribe to:
Posts (Atom)

